Opłatek dla seniorów

140 osób bawiło się w miniony czwartek (1 lutego br.) podczas Opłatka dla Seniorów, w którym wzięli udział członkowie Związku Emerytów i Rencistów, kombatanci oraz podopieczni  Miejsko - Gminnnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórzu.

            Bal w Sali Świetlicy Wiejskiej w Czaszynie zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz - Pana Ernesta Nowaka, Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórzu oraz Radę Sołecką w Czaszynie, jak co roku zgromadził liczne grono Seniorów. Po krótkim przywitaniu, goście mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Czaszynie. Młodzi artyści pod okiem Pani Anny Hańczuk, Pani Jolanty Ferenc i Pani Lucyny Skubel przygotowali „Bożonarodzeniowe Jasełka”, które wprowadziły wszystkich zebranych w pełen nostalgii i duchowego pokrzepienia nastrój. Druga część widowiska zaaranżowana specjalnie dla babć i dziadków wręcz przeciwnie - rozkołysała wszystkich zgromadzonych na sali. Pod dużym wrażeniem profesjonalizmu młodych aktorów byli nie tylko sami seniorzy, ale także przedstawiciele samorządu na czele z Panem Burmistrzem Ernestem Nowakiem, Przewodniczącym Rady Miejskiej Janem Różyckim, radnymi: Rafałem Kielarem, Józefem Adamkiewiczem, Lucjanem Piszko, Grzegorzem Czepielem oraz Kacprem Kuzio. Pochwał nie szczędzili także zaproszeni kapłani -  ks. Marek Figura i ks. Andrzej Kudyba. Po zakończeniu uczty duchowej przystąpiono do biesiadowania. Ciepłe rozmowy, roześmiane twarze i smaczne potrawy przygotowane przez Czaszyńskie Koło Gospodyń Wiejskich okraszone muzyką serwowaną przez DJ Malca stworzyły kompozycję, która mogła zadowolić nawet najbardziej wymagających. Wielu naszych seniorów zna się już od lat, co powodowało, że atmosfera biesiady była wręcz rodzinna.

Więcej informacji oraz zdjęcia można zobaczyć pod adresem: http://www.mgopszagorz.naszops.pl/n,oplatek-dla-seniorow-zdjecia