Aktualności

URATUJ KOBIETĘ

Zaproszenie na warsztaty edukacyjne - profilaktyka zdrowia z poczęstunkiem oraz na bezpłatne badania profilaktyczne: mammografia: 56-69 lat, cytologia: 25-59 lat. Zagórz - obok Przychodni Zdrowia 8-9 sierpień 2019, godz. 9.00-17.00

GraduatON

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które:

  1. Są absolwentami szkoły wyższej lub są na ostatnim roku studiów wyższych;
  2. Posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne);
  3. Na dzień przystąpienia do projektu pozostają bez zatrudnienia.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na:

Czytaj więcej: GraduatON

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz po raz trzeci w rękach MKS "Osławy" Zagórz!

Wczoraj tj. 21.07.2019 r. na stadionach sportowych w Zagórzu i w Łukowem odbyły się rozgrywki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Mecz finałowy wygrała MKS Osława Zagórz, zdobywając tym samym trzeci rok z rzędu Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Najlepszym bramkarzem został Tomasz Osenkowski – LKS „Gabry Łukowe” a najlepszym piłkarzem Kacper Gaworecki – MKS „Osława” Zagórz. Nagrody wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Ernest Nowak oraz Prezes LKS „Gabry” Łukowe Paweł Osenkowski.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy.

Poniżej prezentujemy wyniki:

  1. MKS „Osława” Zagórz
  2. LKS Czaszyn
  3. LKS „Gabry” Łukowe
  4. LKS „Juventus” Poraż
  5. ULKS „Gimball” Tarnawa

Najlepszy bramkarz – Tomasz Osenkowski
Najlepszy piłkarz – Kacper Gaworecki

 

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/miastoigminazagorz/photos/pcb.1382049221935200/1382048235268632/?type=3&theater

INFORMACJA

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje, że od dnia 1 lipca 2019 r., obowiązują jednolite wzory deklaracji i informacji na podatki lokalne: podatek od nieruchomości, podatek rolny i podatek leśny.

Informacje i deklaracje, które powinny zostać złożone do końca czerwca 2019 r. oraz korekty deklaracji i informacji złożonych do tej daty należy składać z wykorzystaniem dotychczasowych formularzy, których wzory zostały określone Uchwałą Rady Miejskiej w Zagórzu.

Nowo obowiązujące druki informacji i deklaracji wraz z załącznikami dostępne są do pobrania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu w zakładce Prawo lokalne/ Podatki oraz w siedzibie tutejszego Urzędu.

Druki do pobrania - tutaj