Aktualności

KOMUNIKAT PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWEGO "TARZAN" s.c.

INFORMUJEMY, że w związku ze zdejmowaniem obostrzeń z dniem 🗓️ 04.05.2020 r. do dnia 24.05.2020 r. uruchamiamy kursy relacji w nastepujących godzinach:
🚌MOKRE-SANOK-MOKRE🚍
5:45 Mokre - Sanok Sł.
7:50 Sanok Sł. - Mokre
8:40 Mokre - Sanok Sł.
13:00 Sanok Sł. - Mokre
13:45 Mokre - Sanok Sł.
15:15 Sanok Sł. - Mokre
🚌KALNICA-SANOK-KALNICA🚍
5:35 Kalnica - Sanok Sł.
7:50 Sanok Sł. - Średnie Wielkie
8:40 Średnie Wielkie - Sanok Sł.
13:05 Sanok Sł. - Srednie Wielkie
13:57 Średnie Wielkie - Sanok ZPG
15:00 Sanok ZPG - Sanok Sł.
15:15 Sanok Sł. - Kalnica
🚌KOMAŃCZA-SANOK-KOMAŃCZA🚍
5:35 Komańcza - Sanok Sł.
6:45 Sanok Sł. - Komańcza
8:15 Komańcza - Sanok Sł.
12:40 Sanok Sł. - Komańcza
13:50 Komańcza - Sanok Sł.
15:15 Sanok Sł. Komańcza
🗣️❗PAMIĘTAJMY O MOŻLIWEJ ILOŚCI OSÓB, ORAZ KOLEJNOŚCI ZAJMOWANIA MIEJSC W AUTOBUSACH, ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO NAS WSZYSTKICH 💺 🚍
PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, O OBOWIĄZKU ZASŁANIANIA NOSA I UST 

 

KONKURS NA LOGO BIESZCZADZKIEGO PUCHARU GŁOWATKI - OSTATNIE DNI NA ZGŁOSZENIA! ATRAKCYJNA PIENIĘŻNA NAGRODA GŁÓWNA.

Do 30 kwietnia czekamy na zgłoszenia do konkursu na logo Bieszczadzkiego Pucharu Głowatki. Projekty należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście do skrzynki znajdującej się przy wejściu głównym do Urzędu Miasta i Gminy Zagórz.

Do wygrania atrakcyjna pieniężna nagroda główna!

Szczegóły na: http://zagorz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3020:konkurs-na-logo-bieszczadzkiego-pucharu-glowatki&catid=4&Itemid=215

PODZIĘKOWANIA BURMISTRZA ZAGÓRZA!

Coraz większego tempa nabiera zainicjowana w ubiegłym tygodniu społeczna akcja szycia i dystrybucji maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dla mieszkańców Miasta i Gminy Zagórz.
– To dobry moment aby podziękować wszystkim OSOBOM WIELKIEGO SERCA, które już włączyły się w nasze działania i zachęcić kolejne jednostki i środowiska do analogicznej aktywności - mówi burmistrz Zagórza Ernest Nowak, wyposażony (nie tylko na zdjęciu),w jedną z ponad 1000 sztuk maseczek ochronnych uszytych do tej pory przez stale rosnące grono Wolontariuszek i Wolontariuszy.
Akcja jest społeczną odpowiedzią na rządowy nakaz zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Od jej początku tj. 16 kwietnia br. Gmina Zagórz pozyskała nieodpłatnie niezbędny materiał, wdrożyła kampanię informacyjną uruchomiając stale powiększającą się sieć punktów szycia i dystrybucji wielorazowych maseczek ochronnych, które są dostarczane jako uzupełnienie pierwszej transzy środków ochrony osobistej w postaci rozdystrybuowanych już „jednorazówek”. Do tego pospolitego ruszenia przyłączyli się m.in.: pracownicy szkół, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Miejsko Gminna Biblioteka w Zagórzu, jednostki OSP oraz wiele często anonimowych Ludzi Dobrej Woli.
- Społeczny odzew na naszą inicjatywę jest imponujący i bezcenny. Wspierają nas zarówno osoby indywidualne, jak i podmioty instytucjonalne. Nie chciałbym nikogo pominąć w podziękowaniach za dotychczasowy wkład w akcję, która się cały czas rozwija i dlatego wykorzystując naszą stronę internetową i profil FB Urzędu będziemy starali się na bieżąco prezentować wszystkich naszych Dobroczyńców - podkreśla gospodarz zagórskiej gminy.
Jak uzyskać maseczkę?
Potrzebujących prosimy o informację na adres maseczki@zagorz.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 13 4622189 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 13.00).

Zmarł Tadeusz Pióro

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp.Tadeusza Pióro, Burmistrza Miasta Sanoka, Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego a od 19 listopada 2019 p.o. Dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie. Żegnamy Kolegę samorządowca, zaangażowanego w służbę publiczną, skutecznie realizującego wiele inicjatyw ważnych dla mieszkańców Ziemi Sanockiej. Śp.Tadeusz Pióro Zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 63 lat. Cześć Jego pamięci!