Aktualności

Nagrody Burmistrza dla najlepszych pedagogów Gminy Zagórz 2017

W dniu 12 października br. podczas uroczystego spotkania w Hotelu nad Osławą zostały rozdane nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Nagrody przyznane przez Burmistrza otrzymali dyrektorzy oraz nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjalnych za szczególne osiągnięcia i sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej w minionym roku szkolnym.

Obecnym na spotkaniu dyrektorom i nauczycielom szkół, serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej złożył Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Pan Ernest Nowak oraz Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Pani Ewa Get.

Pan Burmistrz pogratulował zebranym wysokich osiągnięć oraz życzył dalszych sukcesów
w pracy pedagogicznej.

Na nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz przeznaczono kwotę 42.500,00 zł.

View the embedded image gallery online at:
http://www.zagorz.pl/index.php?limitstart=36#sigFreeId441eaffbfc

GŁOSOWANIE - WSPÓLNE CZYTANIE!

Prosimy o oddawanie swoich głosów na Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Zagórzu w akcji "Przerwa na wspólne czytanie".
Głos można oddać raz dziennie na stronie: https://www.wspolneczytanie.pl/konto
Biblioteki, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną obdarowane zestawami książek.

Informacja

Spotkanie autorskie z youtuberką, pisarką, tancerką, akrobatką Marysią Krasowską

4 października 2017 roku o godzinie 10-tej zaproszeni do zagórskiej biblioteki uczniowie klas IV-VII mieli okazję poznać Marię Krasowską, dziewczynę o licznych talentach i ogromnej energii. Ma trzy własne kanały na YouTube: Zwariowani – który poświęcony jest akrobatyce, kanał książkowy na którym recenzuje książki dla młodzieży oraz kanał, który założyła podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych – „Świat oczami nastolatki”. Pisze książki, prowadzi warsztaty taneczne, studiuje na drugim roku zarządzania na Politechnice Rzeszowskiej i marzy o własnej szkole tańca. Marysia jest studentką, ale wygląda bardzo młodo, liceum udało jej się skończyć w dwa lata dzięki wyjazdowi na wymianę uczniowską do Stanów Zjednoczonych gdzie pod koniec pobytu zdała egzaminy, które jak się okazało są odpowiednikiem naszej matury i przepustką na studia.

Czytaj więcej: Spotkanie autorskie z youtuberką, pisarką, tancerką, akrobatką Marysią Krasowską