Aktualności

Nagrody Burmistrza dla najlepszych pedagogów Gminy Zagórz 2018

W dniu 12 października br. podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz zostały rozdane nagrody Burmistrza.
Przyznane nagrody otrzymało 9-ciu dyrektorów oraz 17-stu nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych za szczególne osiągnięcia i sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej w minionym roku szkolnym
.

Obecnym na spotkaniu dyrektorom i nauczycielom szkół, serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej złożył Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Pan Ernest Nowak oraz Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Pani Katarzyna Kuzio. Najlepsze życzenia zostały również przekazane dla pozostałych nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi i administracji.

Pan Burmistrz pogratulował zebranym wysokich osiągnięć oraz życzył dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej.

 

Konferencja prasowa

Strefa ekonomiczna, nakłady na klasztor i film promocyjny, przyszłość składowiska odpadów w Średniem Wielkiem a także ogólnopolskie laury (9 miejsce w Polsce!!!) dla Gminy Zagórz w prestiżowym plebiscycie - oto niektóre z licznych tematów poruszanych w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w zagórskim magistracie w dniu 2 października br. Zapraszamy do obejrzenia ponadgodzinnej videorelacji z tego wydarzenia:

https://www.facebook.com/miastoigminazagorz/videos/1864864423629082/