Aktualności

Zaproszenie na uroczystość patriotyczną

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej o/Sanok i Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ziemi Sanockiej im. ks. Hm. Zdzisława Jastrzębiec – Peszkowskiego zapraszają w dn. 5 lipca 2011r. (wtorek) na uroczystość patriotyczną z okazji 71 rocznicy zamordowania w nocy 5/6 lipca 1940 roku 112 więźniów sanockiego więzienia na górze Gruszka.

Czytaj więcej: Zaproszenie na uroczystość patriotyczną

Kolonia w Muszynie - są jeszcze wolne miejsca

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje, że zorganizowano wyjazd dla uczniów (w wieku 8-16 lat) z Gminy Zagórz na letnią kolonię do Muszyny. Kolonia odbędzie się w dniach 14.08–27.08.2011 r.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie, przynajmniej przez jednego z rodziców, pełnego ubezpieczenia KRUS.

Ponadto odpłatność za kolonię wynosi 200,00 zł od uczestnika.

Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca, zainteresowanych prosimy o zgłoszenia bezpośrednio w Zespole Obsługi Szkół w Zagórzu lub tel. (13) 46 22 062 (w. 50).

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, w związku z tym o zakwalifikowaniu dzieci decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga producenci warzyw!

Do dnia 11 lipca 2011 r.

(decyduje data wpływu wniosku do Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego)

Agencja Rynku Rolnego przyjmuje Wnioski o udzielenie wsparcia w sektorze owoców i warzyw z tytułu kryzysu spowodowanego szczepem bakterii EHEC.

Czytaj więcej: Uwaga producenci warzyw!

Ogłoszenie o wynikach naboru do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego” realizowanego w ramach PO FIO 2011

logo_FIO2d

W nawiązaniu do wcześniejszego ogłoszenia o naborze do tytułowego projektu oraz spotkania organizacyjnego z dnia 20.06.2011 uprzejmie informuję, iż do udziału w poszczególnych warsztatach tematycznych zakwalifikowały się następujące osoby:

Czytaj więcej: Ogłoszenie o wynikach naboru do projektu „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego” realizowanego...

LKS Czaszyn w B klasie!

Piłkarze LKS-u Czaszyn na zakończenie sezonu piłkarskiego sprawili swym kibicom miły prezent w postaci awansu do B klasy. W meczu wieńczącym tegoroczny cykl rozgrywek pokonali drużynę Pioniera Średnia Wieś rezultatem 2:1.

Mijający sezon okazał się dla piłkarzy z Czaszyna bardzo owocny. Z klasą C pożegnali się na pozycji lidera. Podopieczni trenera Jerzego Pietrzkiewicza na 26 wszystkich rozegranych spotkań aż 20 – krotnie zwyciężali odnotowując 5 remisów i zaledwie jedną porażkę. Końcowy układ tabeli spowodował, iż niedzielny (26 czerwca) mecz ze Średnią Wsią miał jedynie znaczenie prestiżowe. Choć w grze obu drużyn widać było już wakacyjne rozluźnienie, to spotkanie obfitowało w efektowne akcje i liczne sytuacje podbramkowe. Na listę strzelców po stronie gospodarzy ostatecznie wpisali się: Andrzej Łukowski (rzut karny w 43’ meczu) oraz Marek Kulig (75’ meczu).

Czytaj więcej: LKS Czaszyn w B klasie!