Aktualności

Spotkanie autorskie

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu serdecznie zaprasza
na spotkanie autorskie 25 maja 2011 r. (środa) o godz,. 10.00 z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, autorką powieści dla dorosłych i młodzieży. Spotkanie odbędzie się w ramach programu literackiego Instytutu Książki – DKK.
Serdecznie zapraszamy

Ogłoszenie

mieci

Majówkowy bal Seniorów

bal_senioraZAGÓRZ: Niemal 100 osób bawiło się w miniony czwartek podczas Majówki w której wzięli udział członkowie Związku Emerytów i Rencistów, kombatanci, inwalidzi oraz podopieczni  Miejsko-Gminnnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórzu.

Na bal majówkowy w sali OSP, zorganizowany przez Burmistrza Ernesta Nowaka i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jak co roku przybyło liczne grono Seniorów. Po krótkich przemówieniach Burmistrza   Ernesta

Czytaj więcej: Majówkowy bal Seniorów

Badmintonowe sukcesy UKS Czaszyn

badmintonCZASZYN/STRASZĘCIN: W ubiegłym tygodniu Zespół Szkół w Straszęcinie był gospodarzem Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Szkoła Podstawowa w Czaszynie wprowadziła do grona finalistów zarówno drużynę dziewcząt jak i chłopców. W ścisłym finale znalazły się też dziewczęta z SP 4 w Sanoku.

W zawodach wzięło udział po osiem najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Chłopcy, w składzie: Szymon Jaworski, Łukasz Jaworski i Bartek Osenkowski, po trzech meczach grupowych, uplasowali się ostatecznie na piątym miejscu.

Czytaj więcej: Badmintonowe sukcesy UKS Czaszyn