Aktualności

Ogłoszenie

mieci

Majówkowy bal Seniorów

bal_senioraZAGÓRZ: Niemal 100 osób bawiło się w miniony czwartek podczas Majówki w której wzięli udział członkowie Związku Emerytów i Rencistów, kombatanci, inwalidzi oraz podopieczni  Miejsko-Gminnnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórzu.

Na bal majówkowy w sali OSP, zorganizowany przez Burmistrza Ernesta Nowaka i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jak co roku przybyło liczne grono Seniorów. Po krótkich przemówieniach Burmistrza   Ernesta

Czytaj więcej: Majówkowy bal Seniorów

Badmintonowe sukcesy UKS Czaszyn

badmintonCZASZYN/STRASZĘCIN: W ubiegłym tygodniu Zespół Szkół w Straszęcinie był gospodarzem Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Szkoła Podstawowa w Czaszynie wprowadziła do grona finalistów zarówno drużynę dziewcząt jak i chłopców. W ścisłym finale znalazły się też dziewczęta z SP 4 w Sanoku.

W zawodach wzięło udział po osiem najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Chłopcy, w składzie: Szymon Jaworski, Łukasz Jaworski i Bartek Osenkowski, po trzech meczach grupowych, uplasowali się ostatecznie na piątym miejscu.

Czytaj więcej: Badmintonowe sukcesy UKS Czaszyn

Nagrody Burmistrza Zagórza rozdane

Jest ich sześcioro. Są niezwykle utalentowani. Swoimi sukcesami rozsławiają zagórską gminę w kraju i na świecie.

Mowa tu o: Bartoszu Głowackim, Ewelinie Wronowskiej, Dominice Witowicz, Justynie Aleksandrze Filipowicz, Wiktorii Łoskot oraz Michale Paryżaku – laureatkach i laureatach Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz:

Czytaj więcej: Nagrody Burmistrza Zagórza rozdane

Cenny prezent na urodziny

ZAGÓRZ: Obchodząca w bieżącym roku 125 – lecie działalności Ochotnicza Straż Pożarna w Zagórzu jest jednym z laureatów konkursu w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (PO FIO). Dotacją w kwocie 45 000 zł nagrodzono strażacki projekt pt. „Wakacyjna akademia patriotyzmu lokalnego”.

Tytuł jest nieprzypadkowy, bo ochotnicza służba strażacka jest przecież jednym z najszlachetniejszych przejawów lokalnego patriotyzmu. Bez wątpienia nigdy nie brakowało go strażakom z OSP Zagórz, którzy od kilku pokoleń nieprzerwanie służą swojej lokalnej społeczności niosąc wsparcie i ratunek w rozmaitych,

Czytaj więcej: Cenny prezent na urodziny

Ogłoszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje, o możliwości składania wniosków dotyczących:

1) nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej- nagrody i wyróżnienia mogą być przyznane:

Czytaj więcej: Ogłoszenie