Aktualności

INFORMACJA

Uwaga

Woda z Ujęcia Wody w Zasławiu jest skażona.
Nie nadaje się do spożycia nawet po przegotowaniu.


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku w dniu 28 lutego 2012 r. zawiadomił, że w sieci wodociągowej z ujęcia Zasław stwierdzono ponadnormatywną zawartość bakterii grupy coli i Escherichia coli.
W związku z powyższym PTIS Sanok wydał decyzję o braku przydatności wody do spożycia.

Woda może być wykorzystywana jedynie
do celów sanitarnych.

Kasia, Cyprian i Mateusz laureatami Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody

poloniny w purpurze i zlocie Mateusz Witowicz 800x600Katarzyna Olszewska (SP nr 1 w Zagórzu; nauczycielka prowadząca – p. Sylwia Mackiewicz), Cyprian Falenczak (SP w Mokrem; nauczycielka prowadząca – p. Ewa Krawczyk)  oraz Mateusz Witowicz  (SP nr 2 w Zagórzu; nauczycielka prowadząca – p. Anna Bechta), zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody. Zostali sklasyfikowani wśród najlepszych 82 uczniów szkół  podstawowych województwa podkarpackiego. Cyprian zdobył 69 pkt., Kasia – 67 pkt., a Mateusz 66 pkt.
Był to konkurs przedmiotowy zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i jest to najważniejszy sprawdzian wiedzy i umiejętności na poziomie szkół podstawowych na Podkarpaciu w roku szkolnym 2011/2012.

Czytaj więcej: Kasia, Cyprian i Mateusz laureatami Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody

Justyna Filipowicz wystąpi w „Szansie na sukces”!


J FDużym sukcesem zakończył się udział Justyny Filipowicz w eliminacjach do telewizyjnego konkursu muzycznego „Szansa na sukces”. 

Kraków dla byłej uczennicy SP w Zahutyniu i Gimnazjum nr 2 w Zagórzu (obecnie II LO w Sanoku) okazał się miejscem szczęśliwym i 6 marca br. weźmie ona udział w nagraniu kolejnego odcinka programu razem z 7 innymi osobami. Tym razem będzie to studio Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie.
Do konkursu utalentowana nastolatka przygotowała dwa utwory: „Nie żałuję” Edyty Geppert oraz „Łza na rzęsie” Maryli Rodowicz. Ponadto w czasie przesłuchań wykonała fragmenty piosenki „Czy te oczy mogą kłamać” zespołu „Raz Dwa Trzy”. Decyzja ostateczna – ta dziewczyna zaśpiewa w finale, i ogromna radość.
Justynie życzymy zwycięstwa oraz udziału w corocznym występie wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Nie pierwszy to jej sukces i na pewno nie ostatni.

Czytaj więcej: Justyna Filipowicz wystąpi w „Szansie na sukces”!