Aktualności

Mobilny Punkt Informacyjny

Już w środę 21.09 br. w ramach akcji „Mobilny Punkt Informacyjny” konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych w województwie podkarpackim odwiedzą Gminę Zagórz

Podczas dyżuru w urzędzie miasta i gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Konsultanci będą też pomagać w procesie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy ul. 3 Maja 2 od godziny 10.00 do godz. 14.00 - pok. nr 14.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

INFORMACJA

azbest

Informujemy mieszkańców Miasta i Gminy Zagórz, że w terminie do dnia 30 września 2011 r. będą przyjmowane zgłoszenia od właścicieli posesji nie prowadzących działalności gospodarczej, którzy posiadają zdemontowane pokrycia dachowe z eternitu (płyty faliste i płaskie stosowane w budownictwie).

 

Czytaj więcej: INFORMACJA

INFORMACJA

W nawiązaniu do pytań, jakie otrzymujemy ze strony mieszkańców Gminy Zagórz informujemy, iż migające światła drogowe na drodze krajowej nr 84 przy skrzyżowaniu ulic Wolności i Kruczej są wynikiem awarii. Awaria ta jest na tyle poważna, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad musi ogłosić przetarg na jej usunięcie. Jak zapewnia GDDKiA, prace z tym związane powinny rozpocząć się w ciągu miesiąca. Do tego czasu policja będzie prowadzić wzmożone kontrole prędkości na tym odcinku, a jednocześnie przypomina, że – zgodnie z Kodeksem Drogowym - żółte migające światło na przejściu dla pieszych zobowiązuje kierowców do szczególnej ostrożności!

WYBORY PARLAMENTARNE 2011

Aktualne informacje dotyczące tegorocznych wyborów parlamentarnych znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce BIP

Link do strony BIP