Aktualności

Zagórska plażówka po raz szósty

W sobotę, 18 sierpnia w ośrodku Zakucie odbędzie się IV Turniej Pucharu Zagórza w Siatkówce Plażowej o Puchar KTK "Berdo". Początek rywalizacji o godzinie 9:00. Zgłoszenia będą przyjmowane od 8:00.

VI Turniej

Dzieci z Gminy Zagórz wróciły z kolonii letnich

muszynaGMINA ZAGÓRZ.  Ponad 30  dzieci  z rodzin objętych  pomocą MGOPS w Zagórzu oraz Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Przy Urzędzie Gminy w Zagórzu powrociło szczęśliwie z koloni letnich.           

W miniony piątek ostatnia - 15 osobowa grupa młodzieży z rodzin rolniczych z terenu zagórskiej gminy wróciła  z Muszyny, gdzie  wypoczywła w Domu Wczasowym „Szczyt” . Przez dwa tygodnie dzieci   uczestniczyły w wielu zajęciach ,  plastycznych, tanecznych   i teatralnych, a także odwiedzały wspaniałe miejsca w ramach bogatej oferty turystycznej. Nie brakowało również licznych rywalizacji sportowych.

Dzięki wsparciu Kuratorium Oświaty w Rzeszowie  dziewiątka dzieci spędziła

Czytaj więcej: Dzieci z Gminy Zagórz wróciły z kolonii letnich

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Kraków
Obszar: Województwo podkarpackie
Ważność: od 2012-08-13 18:00:00 do 2012-08-15 06:00:00
Przebieg: Przewiduje się opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 50 do 70 mm. Najsilniejsze opady przywidywane są we wtorek od wczesnych godzin porannych do wieczora.
Prawdopodobieństwo: 80%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2012-08-13 07:16:00

Są pieniądze na budowę kanalizacji w Tarnawie Górnej (VIDEO)

Dzięki środkom pozyskanym przez Gminę Zagórz w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich mieszkańcy Tarnawy Górnej już w przyszłym roku będą mogli korzystać z kanalizacji. Szczegółowe informacje o inwestycji wartej 3,6 miliona złotych dostepne są w materiale video...