Aktualności

„Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011” - ROZSTRZYGNIĘTY

ZAGÓRZ: Dbanie o estetyczny wygląd Zagórza leży w interesie nas wszystkich. Osoby mieszkające na terenie tej miejscowości mogą się do tego przyczynić poprzez pielęgnowanie swoich posesji. Tych mieszkańców, którzy robią to w sposób szczególny, bardziej zauważalny gmina postanowiła wyróżnić.

Dlatego też po kilku latach przerwy znów został zorganizowany „Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011”

Czytaj więcej: „Konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011” - ROZSTRZYGNIĘTY

Hala sportowa gotowa na otwarcie!

ZAGÓRZ: Na finał tytułowej inwestycji zagórzanie czekali długie lata. Imponujący skalą i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi obiekt zostanie oddany do użytku 4 października br.


Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Zagórzu została zainicjowana

Czytaj więcej: Hala sportowa gotowa na otwarcie!

Srebro dla Witolda Paryżaka

1W dniu 17 września br. Iwonicz Zdrój gościł uczestników VI edycji Pucharu Polski Nordic Walking. Duży sukces w zawodach odniósł Witold Paryżak reprezentujący KTK „Berdo” Zagórz. W marszu na 10 km w swojej kategorii wiekowej wywalczył ex aequo 2. miejsce z czasem 1:19:02.

W zawodach startował także Marian Franczak (Zagórz, niezrzeszony), który wywalczył w tej kategorii miejsce czwarte (czas 1:20:51).

Czytaj więcej: Srebro dla Witolda Paryżaka

Dominika Witowicz stypendystką w Programie „Nie zagubić talentu”

1Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przyznał stypendia dla młodzieży uzdolnionej w dziedzinach artystycznych w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”. Wśród wyróżnionych jest Dominika Natalia Witowicz z Zagórza.

Dominika jest wszechstronnie utalentowaną nastolatką. Wspaniała skrzypaczka, na papier przelewa swoje uczucia i doznania w postaci wierszy, śpiewa, udziela się społecznie. Obecnie jest uczennicą I LO w Sanoku.

Czytaj więcej: Dominika Witowicz stypendystką w Programie „Nie zagubić talentu”

Rajd konny

rajd konny

Mobilny Punkt Informacyjny

Już w środę 21.09 br. w ramach akcji „Mobilny Punkt Informacyjny” konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych w województwie podkarpackim odwiedzą Gminę Zagórz

Podczas dyżuru w urzędzie miasta i gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Konsultanci będą też pomagać w procesie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

Zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy ul. 3 Maja 2 od godziny 10.00 do godz. 14.00 - pok. nr 14.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.