Aktualności

Ukazało się kolejne wydanie "Nad Osławą"

Nad Osława 3Ukazał się kolejny numer kwartalnika samorządowego Gminy Zagórz "Nad Osławą". Wydawanie czasopisma, którego debiut miał miejsce w grudniu 2011 roku wznowiono we wrześniu bieżącego roku w ramach projektu „AKADEMIA DEMOKRACJI i ROZWOJU” współfinansowanego z Funduszu Partnerskiego Szwajcarskiego Grantu Blokowego.

       POBIERZ GAZETĘ W PDF

Zagórz wśród najlepszych samorządów Podkarpacia!

20121212 122837Koniec roku zawsze inspiruje do czynienia bilansów i podsumowań. Są one miarodajne wówczas kiedy dokonują  ich niezależne i fachowe gremia. Bez wątpienia o takiej sytuacji można mówić w przypadku konkursu „ZŁOTA SETKA GMIN PODKARPACIA”.
W tym prestiżowym rankingu najlepszych samorządów Podkarpacia w roku 2011, organizowanym przez Gazetę „Nowiny” oraz Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie olbrzymi postęp – zwłaszcza w porównaniu do notowań z ubiegłej kadencji odnotowała Gmina Zagórz. Udział w konkursie wymagał od samorządów wypełnienia ankiet dotyczących roku 2011, dotyczących działań podjętych w poszczególnych kategoriach: Turystyczna Gmina Podkarpacia, Lider Globalizacji, Skuteczny Beneficjent Środków Unijnych oraz Kreator Kapitału Społecznego.
Zsumowanie wyników w poszczególnych kategoriach dało Gminie Zagórz w

Czytaj więcej: Zagórz wśród najlepszych samorządów Podkarpacia!