Aktualności

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY w Zagórzu.

ogłoszenie informacja przedszkole-page-1024

 

Rekrutacja uczestników do Oddziału Przedszkolnego odbędzie się w połowie lutego 2013 r. po podpisaniu Umowy o dofinansowaniu projektu z Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.

Szczegóły dotyczące Regulaminu oraz konkretnych terminów rekrutacji pojawią się na stronie po podpisaniu w/w Umowy.  Rozpoczęcie pracy Oddziału przedszkolnego w Zagórzu ul. Słowicza 7 planuje się na dzień 1 marca 2013 r.

OOM: Skuces skoczka z Zagórza!

źródło: esanok.plXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
w Sportach Zimowych Podkarpacie 2013

Sukces Adama Rudy - zawodnika TS Zakucie - który podczas trwania Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Podkarpacie 2013 zdobył dwa brązowe medale.

Adam Ruda dwukrotnie stanął na najniższym stopniu podium w kategorii junior młodszy. Zawody zostały rozegrane na małej skoczni w Szczyrku - drugi konkurs miał być rozegrany na skoczni w Wiśle jednak z powodu niedostatecznych warunków pogodowych, zawodnicy skakali w Szczyrku.

Już dzisiaj (6 lutego) kolejny dzień zawodów -  tym razem związane z występami: biathlonistów (Kościelisko) i biegaczy (Wołosate). Rywalizacja obejmie także curling (Dębica).

źródło: biuro prasowe OOM

linki: http://podkarpackie2013.pl/