Aktualności

Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkoły w roku szkolnym 2011/2012

Informujemy, że zgodnie z art. 14a ust. 4 i art. 17 ust. 3a ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) Gmina Zagórz organizuje bezpłatny transport i opiekę dla uczniów niepełnosprawnych do ośrodka umożliwiającego realizację obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.

Czytaj więcej: Dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkoły w roku szkolnym 2011/2012

Podkarpackie VIP-y winszują zagórskim strażakom

ZAGÓRZ: W niedzielę 31 lipca o godz. 16.30 na terenie zagórskiego kompleksu skoczni narciarskich „Zakucie” rozpoczną się oficjalne obchody jubileuszu 125 – lecia OSP Zagórz. W imprezie, którą swym honorowym patronatem objął Prezes ZG ZOSP RP Waldemar Pawlak zapowiadają swój udział czołowi politycy i samorządowcy z Podkarpacia. Czego życzą zagórskim strażakom z okazji ich święta?

Czytaj więcej: Podkarpackie VIP-y winszują zagórskim strażakom

Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz

Regulamin

konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz w roku 2011

I. Organizatorzy: Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

II. Uczestnicy: konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy Zagórz.

III. Cel i przedmiot konkursu:

1. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców miasta i gminy do podniesienia walorów estetycznych swoich posesji, co w znacznym stopniu wpłynie korzystnie na podniesienie atrakcyjności turystycznej miasta i gminy.

2. Przedmiotem konkursu jest ocena przydomowych ogrodów pod względem estetyki roślinnej i architektonicznej, funkcjonalności i pracochłonności.

Czytaj więcej: Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród w Gminie Zagórz