Aktualności

Konkurs „Z biegiem Osławy i Sanu”

Przypominamy, że konkurs „Z biegiem Osławy i Sanu” jest nadal aktualny! Teraz, kiedy wszyscy mamy więcej czasu spróbujmy przejrzeć nasze zdjęcia, albumy fotograficzne może uda się Wam wyszukać coś w temacie konkursu. Świat się zmienia, czas przemija, zachowajmy cząstkę tego, co ulotne!
Wszystkich miłośników bieszczadzkiej przyrody, a w szczególności obu wspomnianych rzek serdecznie zapraszamy do udostępnienia fotografii przedstawiających zarówno pejzaże dorzecza Osławy i Sanu, jak i występujące na tym obszarze gatunki ryb. Fotografie w postaci cyfrowej przesyłać należy drogą mailową na adres: mgbp.zagorz@poczta.onet.pl Wraz ze zdjęciami prosimy zamieszczać opis miejsca oraz informacje odnośnie autorstwa / własności zdjęć. Dzięki Państwa pomocy mamy szansę udokumentować i utrwalić zmieniające się na przestrzeni lat dorzecze rzek Osławy i Sanu. Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone i wyeksponowane w trakcie wystawy towarzyszącej X edycji Bieszczadzkiego Pucharu Głowatki oraz na stronie internetowej, a także na profilu FB Gminy Zagórz.
Serdecznie zapraszamy!
 

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Zostały wprowadzone kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniają się zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszona zostaje działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Wszystkie nowe ograniczenia dostępne są na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki

KOMUNIKAT

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że Ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu są zamknięte do odwołania.